Na górę
Umów się na wizytę:
34 325 47 03
Pon - Pt 8:00 - 20:00
Częstochowa, ul. Andersena 1
(dzielnica Raków)
Poradnie medyczne

O przychodni


Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna to nowoczesna placówka stomatologiczna w Częstochowie.
Wyróżnia nas doświadczenie i wiedza starannie dobranego specjalistycznego zespołu lekarzy dentystów.
Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna to wyjątkowa placówka, uznana i ceniona zarówno przez Pacjentów jak i przez lekarzy stomatologów. W naszej Placówce nieprzerwanie udzielane są świadczenia zdrowotne z zakresu stomatologii, zarówno w ramach świadczeń gwarantowanych – bezpłatnych, refundowanych przez NFZ jak i odpłatnych.
Naszym atutem jest doświadczenie oraz wszechstronne i kompleksowe podejście do Pacjenta.
Posiadamy 6 wyspecjalizowanych poradni, w których świadczone są usługi we wszystkich dziedzinach stomatologii. Doświadczeni lekarze specjaliści udzielają świadczeń zdrowotnych w zakresie podstawowej opieki stomatologicznej dzieci i dorosłych, endodoncji, chorób błony śluzowej jamy ustnej, świadczeń specjalistycznych z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, ortodoncji, protetyki stomatologicznej i leczenia osób niepełnosprawnych w znieczuleniu ogólnym.
Zakres udzielanych świadczeń obejmuje również zabiegi chirurgiczne dla osób z chorobami ogólnoustrojowymi pod nadzorem lekarza anestezjologa. Prowadzimy konsultacje specjalistyczne i pełną diagnostykę radiologiczną obejmującą zdjęcia RTG. Zainwestowaliśmy w wysokiej jakości sprzęt medyczny dla podniesienia komfortu udzielanych świadczeń i bezpieczeństwa pacjenta dlatego możemy zapewnić pacjentom profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, spełniając przy tym standardy jakościowe i sanitarno – epidemiologiczne.
Wszystkie zabiegi chirurgiczne możemy również przeprowadzić w znieczuleniu ogólnym pod czujnym okiem anestezjologa.

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia na kształcenie specjalistyczne i podyplomowe lekarzy dentystów.